Menu Zamknij

Specjalne dbanie o sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy potrafią upiększyć każdą panią. By tak się stało, muszą być one odpowiednio dobrane do typu naszej urody, a nawet kształtu twarzy. Co więcej ogromne znaczenie ma również to, na jakie sztuczne rzęsy ostatecznie się zdecydujemy. Im bardziej naturalne, tym również efekt będzie niezwykle naturalny i odbiegał od postrzegania sztucznych rzęs jako czegoś sztucznego.

Ogromne zalety zabiegu przedłużania rzęs

Wśród wielu zalet, jakie przypisuje się noszeniu sztucznych rzęs należy wymienić to, że zabieg przedłużania rzęs daje efekt dłuższych, bardziej gęstych rzęs, dzięki temu też nie trzeba ich malować. To wszystko sprawia, że oszczędzamy czas, a co najważniejsze doskonała prezentujemy się przez całą dobę. Efekt utrzymuje się zwykle do sześciu tygodni, co też sprawa, że na ten czas możemy zapomnieć o czymkolwiek, co wiąże się ze stylizacją oczu. Panie o małych oczach mogą w końcu cieszyć się głębokim spojrzeniem, a także większymi podkreślonymi oczami. Jeżeli zależy nam na spektakularnym efekcie, to sztuczne rzęsy idealnie się do tego nadają. Prawdą jest też to, że sztuczne rzęsy doskonale komponują się ze wszystkimi typami urody, zaś dzięki ich przedłużaniu wyglądamy na wypoczęte bez względu na sytuację, w jakiej się znajdujemy.

Jak postępować ze sztucznymi rzęsami?

Chociaż sztuczne rzęsy dają spektakularne efekty, to jednak wymagają też odpowiedniego o nie dbania. Po pierwsze o samym zabiegu nie wolno dotykać rzęs, ani używać żadnych kosmetyków. Należy też unikać moczenia ich wodą, zaś po kilku dniach kiedy możemy dodatkowo pomalować je tuszem, jego zmywanie należy wykonywać specjalnymi płynami do demakijażu, które nie mają tłustej konsystencji. Nie należy moczyć ich przez co najmniej 24 godziny od założenia, ponieważ tylko wtedy będziemy mieć pewność, że stosowane do nich kleje dobrze zaschną, co też będzie gwarantować długi efekt. Na rzęsy sztuczne trzeba specjalnie uważać, ponieważ w niektórych przypadkach zdarza się, że wypadają one nierównomiernie, a to wszystko związane jest z nieodpowiednim dbaniem o sztuczne rzęsy.

Specjalne środki ostrożności

Nosząc sztuczne rzęsy musimy bardzo uważać podczas zakładania soczewek kontaktowych lub też podczas noszenia okularów. Nie wolno też trzeć oczu, bo wszystko to może sprawić że będą one szybciej wypadały

Sztuczne rzęsy kupisz na Kosmetykizameryki.pl