Menu Zamknij

Oglądanie wschodu słońca nad morzem

Czy to pierwsze randki i wspólne wyjazdy, czy już kolejne, kiedy uczucie jest pewne i stabilne, od czasu do czasu warto wybrać się na romantyczną randkę. Nie musi to oznaczać kolacji przy świecach, dość już spowszedniałej i mało wyjątkowej, można znaleźć inne romantyczne sposoby spędzania czasu. Jakie na przykład?

Oglądanie wschodu słońca nad morzem

Oglądanie wschodu słońca na nadmorskiej plaży jest marzeniem wielu osób. Niewiele z nich jednak mieszka nad morzem. Tu rozwiązaniem jest wynajęcie romantycznego domku dla dwojga, dzięki czemu nie tylko będziecie mogli wstać, obejrzeć wschód, ale i wspólnie spędzić czas.Warto wybrać romantyczny domek nad samym morzem lub w małej miejscowości, by nie trzeba było wstawać zbyt wcześnie.

Nocne ogniska i długie spacery

Spacery po lesie, długie rozmowy, odpoczynek przy ognisku i patrzenie w gwiazdy – to swego rodzaju klasyka romantycznych przeżyć, ale wymaga już pewnego wysiłku, w przeciwieństwie do stolika zamówionego w rezerwacji. Przede wszystkim trzeba znaleźć romantyczny domek dla dwojga, w którym będziecie mogli przenocować i który stanie się miejscem wypadowym do pieszych wycieczek. Warto poszukać takiego, który jest w okolicy, którą już znacie i dobrze wspominacie na przykład z pierwszych randek – powrócą wspaniałe wspomnienia.

Jeśli rzeczywiście planujecie rozpalać ognisko, to pamiętajcie, by sprawdzić, czy jest to w danym miejscu dozwolone.

Narty i grzaniec

Romantyczny domek dla dwojga w górach zimą może się okazać jednym z najbardziej romantycznych miejsc, w których będziecie kiedykolwiek. Wyobraźcie sobie śniadania jedzone przy oknie z widokiem na ośnieżone szczyty, wieczorne kolacje z grzańcem przy kominku, kiedy cały dzień spędziło się na zimowych aktywnościach na zewnątrz. Czyż nie jest miła wizja?

Przed wynajęciem romantycznego domku dla dwojga w górach warto jednak zastanowić się nad tym, czy oboje lubicie zimowe aktywności, śnieg i zimno. W innym przypadku, zamiast romantycznego wyjazdu może wyjść taki, z którego wrócicie skłóceni.