Menu Zamknij

Kriolipoliza – bezinwazyjny zabieg modelujący sylwetkę?

Któż nie marzy o tym, aby wyglądać jak z okładki pisma o modzie? Pewnie każda kobieta i mężczyzna ma takie pragnienia. Niestety rzeczywistość najczęściej jest inna. W niektórych partiach ciała odkłada się tkanka tłuszczowa, której ciężko się pozbyć stosując dietę czy ćwicząc. Można temu zaradzić. Z pomocą przychodzi coolsculpting.

Nieinwazyjne modelowanie sylwetki

Są zabiegi medycyny estetycznej, które pomagają pozbyć się tkanki tłuszczowej. Jednak najczęściej są to zabiegi operacyjne, które wymagają znieczulenia i rekonwalescencji. Jeśli ktoś jednak nie ma ochoty poddawać się takim zabiegom, może skorzystać z kriolipolizy.

Coolsculpting polega na usunięciu tkanki tłuszczowej, która wcześniej jest zamrażana. Po pewnym czasie obumiera i organizm ją usuwa. Nie jest odczuwalny ból przy zabiegu i nie trzeba odbywać okresu rekonwalescencji. Na stronie https://saywowclinic.pl/coolsculpting/, można znaleźć wiele informacji dotyczących kriolipolizy i aparatury, której się używa przy tej metodzie.

Zalety coolsculptingu

Przede wszystkim kriolipoliza jest zabiegiem bezinwazyjnym. Nie ma konieczności robienia nacięć czy podawania narkozy. Wszystko trwa od mniej więcej 30 do 75 minut. Podczas zabiegu i zaraz po nim nie jest odczuwalny dyskomfort.

Cena również nie jest wysoka, co jeszcze bardziej zachęca do skorzystania z tej metody. Podczas zabiegu jest wykorzystywany nowoczesny sprzęt, który pozwala precyzyjnie w konkretnych partiach ciała pozbyć się tkanki tłuszczowej. Aby uzyskać najlepszy efekt, należy poddać się maksymalnie tylko trzem zabiegom.

Gdzie można wykonać zabieg kriolipolizy?

Zabieg coolsculptingu jest wykonywany w profesjonalnych studiach urody i gabinetach medycyny estetycznej.

Choć jest to dość nowa metoda, to w wielu salonach urody stosowane są specjalistyczne urządzenia, które skracają zabieg i zapewniają lepszy efekt. Na pewno warto znaleźć gabinet, w którym pracują doświadczone osoby i mają najwyższej klasy aparaturę.