Menu Zamknij

Sposób na większe usta

Nie każda kobieta może pochwalić się dużymi ustami. Na szczęście jest możliwość szybkiego skorygowania ich kształtu i wielkości. Świetnie sprawdzają się do tego zabiegi medycyny estetycznej. Wystarczy wstrzyknąć specjalne substancje w czerwień wargową, aby bardzo szybko doprowadzić do zwiększenia jej objętości.

Jak powiększa się usta?

Obecnie jest wiele sposobów na powiększenie ust. Można sięgać po niemalże bezinwazyjne zabiegi, które zapewniają rewelacyjny efekty. Pojawiają się one niezwykle szybko. Najczęściej do zwiększania objętości warg sięga się po kwas hialuronowy.

Jest to całkowicie naturalna substancja, które występuje w organizmie każdego człowieka. Ryzyko powikłań zostało obniżone do minimum. Kwas hialuronowy stanowi wspaniałą alternatywę dla botoksu.

Na czym polega zabieg powiększenia ust?

W powiększaniu ust przy użyciu kwasu hialuronowego nie ma niczego skomplikowanego. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny i szybki do przeprowadzenia. Nie wymaga rekonwalescencji. Istotne jest to, aby przed jego wykonaniem nie korzystać z sauny, solarium, nie wystawiać skóry na działanie promieniowania słonecznego.

Znaczenie ma również odstawienie leków przeciwzapalnych i aspiryny. Po wykluczeniu przeciwwskazań można nałożyć na usta preparat znieczulający, po czym przechodzi się do miejscowego wstrzyknięcia kwasu hialuronowego za pomocą mikrokaniuli. Jest to kwestia indywidualna, w zależności od preferowanych efektów.

Jakie są efekty powiększania ust?

Na efekty powiększania ust kwasem hialuronowym nie trzeba długo czekać, pojawiają się one już po zakończeniu zabiegu. Oczywiście finalny rezultat pojawi się w przeciągu kilku dni. Utrzymuje się on od 6 miesięcy do roku. Istotne jest to, aby skorzystać z usług sprawdzonego gabinetu medycyny estetycznej.

Przekłada się to na gwarancję uzyskania pożądanych efektów i bezpieczeństwa. Z ofertą można zapoznać się na stronie dostępnej pod linkiem https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/. Obejmuje ona powiększenie ust, modelowanie ciała, kosmetologię, laseroterapię, ginekologię estetyczną. Można nawet liczyć na szereg zabiegów przeznaczonych dla mężczyzn.