Menu Zamknij

Czy powiększanie ust jest bezpieczne?

Medycyna estetyczna przeżywa prawdziwą falę rozkwitu. Pacjenci chętnie korzystają z możliwości jakie dają zabiegi poprawy urody. Najczęściej poprawa urody odbywa się w obrębie twarzy. Powiększanie ust jest sposobem na szybką i efektywną poprawę wizerunku.

Czy powiększanie usta jest bezpieczne?

Warto wiedzieć, że powiększanie ust jest zabiegiem bezpiecznym. Nie ma większych przeciwwskazań do wykonania modelacji ust. Jednak ważne jest to, by wykonywać zabiegi w miejscach dbających o zdrowie klientów.Klinika, która ceni sobie komfort, bezpieczeństwo i zdrowie swoich klientów sprawia, że zabieg są w pełni bezpieczne, a rekonwalescencja nie jest uciążliwa, bolesna i długotrwała.Wiele szczegółów dowiedzieć się można ze strony https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/. Klinika specjalizuje się w medycynie estetycznej, a jej pracownicy to profesjonaliści w swojej dziedzinie.

Na czym polega powiększanie ust?

Powiększanie ust w klinice Say Wow Clinic polega na wstrzyknięciu specjalistycznego środka w dolną i górną wargę. Iniekcja odbywa się przy użyciu sterylnych narzędzi, co likwiduje ryzyko zakażeń czy innych niepożądanych następstw.Środkiem do wypełniania ust jest kwas hialuronowy. To substancja naturalnie występująca w tkankach człowieka. Dlatego organizm nie odrzuca kwasu hialuronowego, a ten może swobodnie wypełniać tkanki warg.

Dla kogo zabieg powiększania ust?

Na zabieg powiększania ust decyduje się mnóstwo osób, których czerwień ust jest zbyt mało widoczna. Zastosowanie kwasu hialuronowego sprawia, że natychmiastowo stają się pełniejsze, bardziej kształtne i po prostu piękne.Zabieg powiększania ust, o którym można przeczytać na stronie kliniki https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/ to nie tylko poprawa estetyki. Kwas hialuronowy ma działanie silnie nawilżające. Spierzchnięcie ust ustępuje po zabiegu na wiele tygodni, a nawet miesięcy. Taka zaleta kwasu hialuronowego daje ukojenie dla wiecznie przesuszonych ust.Dzięki współczesnej medycynie estetycznej każdy może w bezpieczny sposób poddać się zabiegowi powiększania ust.