Menu Zamknij

Pojemniki z tworzywa

Branża opakowań z tworzyw sztucznych prężnie się rozwija od wielu lat. Różnorodność oferowanych produktów sprawia, że producenci wciąż poszukują sposobów na ulepszanie opakowań, a co za tym idzie zwiększanie wydajności globalnych łańcuchów dostaw.

Opakowania przemysłowe

Opakowania tworzywowe (głównie z plastiku) wykorzystywane są wielu różnych branżach: farmaceutycznej, chemicznej, w rolnictwie, w branży spożywczej czy odzieżowej. Opakowania plastikowe dostępne na rynku są przygotowane na wszystkie gabaryty produktu oraz rodzaje asortymentu (w tym na produkty wrażliwe, które wymagają określonej temperatury czy wilgotności). Jest wiele rodzajów pojemników tworzywowych dostępnych na rynku, wśród nich: pojemniki do sztaplowania, pojemniki ze zintegrowaną pokrywą (ALC) do bezpiecznej dystrybucji, wytrzymałe, sztywne i składane, duże pojemniki (FLC), palety, wózki, wiadra czy pojemniki IBC do przewozu substancji płynnych.

Kilka słów o producencie

Producent pojemników z tworzyw sztucznych zadbał o pełną automatyzację procesu produkcyjnego, a opakowanie dostępne w ofercie można zastosować do przechowywania ciężkich ładunków na stojakach i systemach magazynowych lub regałach wysokiego składowania.Co więcej, plastikowe pojemniki producent wyposażył również w systemy śledzenia ze zintegrowanym RFID i kodami kreskowymi, co usprawnia cały proces logistyczno-magazynowy. W procesie produkcyjnym nie brakuje też aspektu środowiskowego: producent pojemników z tworzyw sztucznych oferuje pojemniki i skrzynie wielokrotnego użytku, które bardzo często są wyprodukowane z plastiku z recyklingu.

Oferta producenta

W zależności od specyfiku prowadzonego biznesu pojemniki tworzywowe można kupić lub wynająć. Często, zwłaszcza w przypadku sporadycznego transportu firmy chętniej decydują się na opcję wynajmu, gdyż takie rozwiązanie jest bardziej ekonomiczne. Do opakowań najchętniej wynajmowanych należą kontenery wielkogabarytowe. Producent pojemników z tworzyw sztucznych indywidualnie podchodzi do każdego klienta i pomoże dopasować najbardziej odpowiednie rozwiązanie. Plastikowe pojemniki producent zawsze dostarcza na czas, a proponowane warunki długoterminowej współpracy są niezwykle elastyczne.